logo

SON DAKİKA

SİVGİAD'tan Kıtalar Arası İşbirliği...

sivgiadtan-kitalar-arasi-isbirligiPelit Pastaleneri fabrikasında düzenlenen yemekli tanıtım toplantısında, Sivaslı Girişimci ve İş Adamları Derneği (SİVGİAD) tarafından hazırlıkları tamamlanan ve 19-24 Ekim 2015 tarihinde gerçekleşecek olan tanıtım toplantısı yapıldı.
13 Ağustos 2015 Perşembe 18:35

 Bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalar, gerçekleştirdiği ziyaretler ve denediği iş modelleri ile Sivas Dernekleri başta olmak üzere, Birlikte Güç Alacağı, Birlikte Güçlü Olacağız sloganı ile Merkezi Avcılar E5 Yanyol üzerinde kurulan ve kuruluşundan çok dernek ve sivil toplum kuruluşuna örnek teşkil eden SİVGİAD kıtalar arası iş birliği ziyaretleri adına çalışmalarına; davete katılacak olan misafirlerini Avrupa usulü müzik eşliğinde ağırlamayı unutmadı....
                              


Pelit Pastaleneri fabrikasında düzenlenen yemekli tanıtım toplantısında, Sivaslı Girişimci ve İş Adamları Derneği (SİVGİAD) tarafından hazırlıkları tamamlanan ve 19-24 Ekim 2015 tarihinde gerçekleşecek olan tanıtım toplantısı yapıldı.
Türk iş adamları ziyarette Almanya'nın ve Belçika'nın TÜSİAD'ı Almanya sanayiciler birliği başta olmak üzere; bir çok toplantı gerçekleştireceklerini belirtirken, Almanya'da çok sayıda satılık şirketlerin olduğunu ve yüz Türk iş adamının bu sirketlerle ticari anlamda, yatırım yapmak amaçlı satın almayada aday olduklarını belirtti...İş ve Siyaset Dünyası Tanıtım Toplantısına Katıldı.

İstanbul 3. Bölge Milletvekili Ali Şeker, İstanbul Vali Yardımcısı Hulusi Doğan, Büyükçekmece Kaymakamı Mustafa Hulusi Arat, İstanbul Sivas Konfederasyon ve Sivas Platfrom Başkanı, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Zara İş Adamları Dernek Başkanı Hüseyin Kaplan, İmranlı İş Adamları Dernek Başkanı Celal Koç, İran İş Adamları Dernek Başkanı Mehdi Caluzade, Tunceli İş Adamları Dernek Başkanı Musa Bulut, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Faruk Kocacık, Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz, Sivas bir önceki dönem milletvekillerinden Ali Turan, Sivas eski belediye başkanlarından Doğan Ürgüp, İstanbul'a bir dönem Belediye başkanlığı yapmış olan Nurettin Sözen, Sivil Toplum Kuruluşu yöneticileri, Belediye Başkan yardımcıları, Basın Mensupları ve İş adamları yoğun olarak katılım gösterdi... Haber okunma sayısı: 1622

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR Tüm Yorumlar

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İSTANBUL - Hava Durumu

ISTANBUL

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı